رویکردهای جدید سازمان بهزیستی در خصوص کمپ ماده 16و درمان اعتیاد با اهداف نیروی انتظامی همراه می باشد .

به مناسبت هفته نیروی انتظامی  مدیر کل و معاونین حوزه های توانبخشی ،مشارکت ها ،پیشگیری و رئیس حراست بهزیستی استان کرمان با  فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان دیدار و گفت و گو نمودند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان با تقدیر و تشکر از عوامل برقراری امنیت جامعه گفت : باید در مناسبت  های شکل گرفته از افرادی که بی منت برای آسایش و آرامش مردم تلاش می کنند تقدیر بعمل آید .

عباس صادق زاده با تاکید بر فرهنگ سازی قدر دانی در جامعه اظهار داشت : علت طلب کاری مردم از مسئولین عدم آگاهی آنان نسبت  به هزینه های شکل گرفته از طرف دولت نسبت به رفاه و آسایش مردم می باشد .

صادق زاده همکاری و تعامل سازمان ها  و مسئولین  با نیروی انتظامی را زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی دانست و بیان کرد : بهزیستی در بحث های مشاوره ای ،مهارت آموزی و رویکردهای جدید سازمان  بهزستی  در خصوص کمپ ماده 16و درمان اعتیاد با  اهداف نیروی انتظامی همراه می باشد .

رضا بنی اسدی فر فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان با ابراز خرسندی از حضور و حسن نیت مدیرکل بهزیستی کرمان خاطر نشان کرد : تعامل و همکاری مسئولین و سازمان ها با نیروی انتظامی در راستای ارتقاء امنیت و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه بسیار کارآمد و سازنده می باشد .