فونت درشت تر      فونت کوچک تر

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کهنوج مطرح کرد : خدمت رسانی بهزیستی به گروه های هدف در جنوب استان قابل تقدیرمی باشد

رئیس وکارکنان اداره بهزیستی شهرستان کهنوج با نمایده ولی فقیه و امام جمعه این شهرستان در محل دفتر امام جمعه دیدار وگفت و گو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از کهنوج یدالله سالاری  رئیس بهزیستی کهنوج باارائه گزارشی از برنامه ها و فعالیت های تخصصی بهزیستی اظهار داشت : بهزیستی بیش از 187فعالیت و برنامه در قالب توانبخشی –پیشگیری و اجتماعی برای جامعه در راستای  حمایت و توانمند سازی گروه های هدف و تحت حمایت ارائه می نماید .

یدالله سالاری اهداف سازمان بهزیستی را ارائه خدمات تخصصی ، به موقع و سریع به افراد جامعه اعلام کرد و خاطر نشان کرد :برای عملیاتی نمودن و تحقق اهداف سازمان نیازمند مشارکت مسئولین ، خیرین و تشکل های مردمی هستیم .

 حجت الاسلام و المسلمین افشار منش امام جمعه کهنوج ضمن تبریک انتصاب یدالله سالاری به عنوان رئیس اداره بهزیستی شهرستان کهنوج گفت : خدمت رسانی بهزیستی به گروه های هدف  در جنوب استان قابل تقدیرمی باشد.

حجت الاسلام افشارمنش با تاکید بر گسترش مراکز مشاوره و ترک اعتیاد در مناطق کمتربرخوردار عنوان کرد :با برنامه ریزی جامع و عملیاتی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و پیشگیرانه   دفتر امام جمعه از هیچ تلاش و حمایتی در این خصوص دریغ نخواهد کرد.