فونت درشت تر      فونت کوچک تر

مدیر کل بهزیستی استان کرمان در جریان بازدید از خیریه روزنه محبت حاشیه شهر استان کرمان : شرایط امروز جامعه می طلبد علاوه بر تلاش برای رفع مشکلات معیشتی نیازمندان در مسیر توسعه آگاه سازی عموم جامعه و بهبود وضعیت روحی و روانی افراد برنامه ریزی شود .

مدیر کل بهزیستی استان کرمان  به همراه مدیر بهزیستی شهرستان کرمان از خیریه روزنه محبت  حاشیه شهر بازدید و با اعضاء هیئت مدیره این خیریه دیدار و گفت و گو نمودند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های انجام شده توسط خیرین و کارکنان این خیریه گفت : شرایط امروز جامعه می طلبد علاوه بر تلاش برای رفع مشکلات معیشتی نیازمندان در مسیر توسعه آگاه سازی عموم جامعه و بهبود وضعیت روحی و روانی افراد برنامه ریزی شود .

 عباس صادق زاده  با تاکید  بر ارتقاء سطح آگاهی افراد ساکن حاشیه شهرها اظهار داشت : با توجه به شرایط زندگی این افراد و در معرض قرار گرفتن آسیب های اجتماعی ناشی از عدم آگاهی باید آموزش های مهارت زندگی و مشاوره خانواده در این مناطق بیشتر صورت پذیرد که خوشبختانه بهزیستی استان کرمان در این زمینه گام های موثری برداشته است .

 وی برنامه ریزی مدون ، و علمی در ارائه خدمات به منظور افزایش اثربخشی اقدامات را ضروری دانست و عنوان کرد : کارکنان این خیریه باید همچون گذشته برای رفع مشکلات ناشی از کمبود آموزش گام های موثر و علمی بردارند تا شاهد اثرات مثبت و ماندگار ناشی از این گونه فعالیت های خیرخواهانه باشیم .