فونت درشت تر      فونت کوچک تر

مدیر کل بهزیستی استان کرمان : آموزش کودکان 3تا6 سال مورد غفلت قرار گرفته است

آیین ضیافت افطار فرزندان مراکز شبه خانواده تحت حمایت بهزیستی شهرستان زرند با حضور مدیر کل و معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کرمان و رئیس اداره بهزیستی زرند در محل تالار فرهنگیان شهرستان زرند برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از زرند عباس صاق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان با اشاره به آمار 700 نفری فرزندان مقیم شبه خانواده در زرند گفت : توانمندسازی و آموزش مهارت های زندگی به این فرزندان اجتناب ناپذیر می باشد .

عباس صادق زاده با تاکید بر اهیت آموزش های سنین خردسالی اظهار داشت: آموزش کودکان 3تا6 سال مورد غفلت قرار گرفته است که با استفاده از ابزار تشویقی باید این آموزش ها تا دور افتاده ترین نقاط به ویژه مناطق آسیب پذیر گسترش یابد .

وی با بیان اینکه انسان موجوی اجتماعی است و باید در قالب الگوهای فرهنگی و اجتماعی زندگی کند عنوان کرد: نقش خانواده در پیوند عاطفی بین فرزندان و همچنین آموزش مهارت های زندگی به افراد به ویژه جوانان منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

صادق زاده یکی از اهداف مهم سازمان بهزیستی را تواندسازی فرزندان تحت حمایت بهزیستی  وزنان سرپرست خانوار عنوان کرد و گفت: نگهداری از بچه ها یک خدمت است نه افتخار بنابراین باید باطرح های علمی و ایده های خلاق و همچنین همکاری مسئولین در توانمندسازی این گروه تلاش نماییم .

محمد ابراهیمی رئس اداره بهزیستی شهرستان زرند ضمن تشریح عملکرد  ، اهداف وخدمات اداره بهزیستی زرند در سال های اخیر بیان کرد: حمایت و مشارکت خوبی که در بین کارکنان بهزیستی زرند وجود دارد می توانیم با فعالیت های فرهنگی ، هنری وطرح های خلاقانه در راستای کاهش آ؛سیب های اجتماعی گام برداریم .

ابراهیمی خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر جامعه رارسالتی دانست و عنوان کرد: بهزیستی محور مسئولیت و سلامت اجتماعی است که  سعی داریم با همکاری و تعامل مسئولین  زمینه وسعت ارائه خدمات به شهروندا ن را بالا ببریم .